Novi uspjesi Karate kluba Posušje

18. 10. 2021

Posuški karataši nastavljaju nizati uspjehe, oni su ovu nedjelju 17. listopada nastupili na 5. kolu lige regije Hercegovina u Mostaru sa 7 natjecatelja gdje su osvojili  7 medalja a one su: Kristina Galić 1.mjesto kate, Iva Čamber 1.mjesto borbe, Lea Rezo 2.mjesto borbe, Ivana Čamber 3.mjesto kate i borbe, Mario Kovač 3.mjesto borbe i Miro Bešlić 3.mjesto borbe

Također su prošlog vikenda u nedjelju 10. listopada nastupili na Vogošća Openu sa 6 natjecatelja gdje su osvojili 4 medalje.

Matea Čamber ovaj put okitila se zlatom,Katarina Rezo uzela je srebro te Ivana Čamber dvije brončane medalje.

Recimo i to da je Ivana Galić nastupila za reprezentaciju hrvatske na balkanskom prvenstvu u Poreču.