Nogomet: Glavina hat-trickom srušio Kamešnicu

13. 05. 2019

Najbolji strijelac Druge lige FBiH – Jug Jure Glavina odveo je svoju momčad do još jedne pobjede postigavši ‘hat-trick’ u trijumfu “plavo-bijelih” na Mokrom Docu protiv Kamešnice 3:1 u utakmici 22. prvenstvenog kola.

Mrežu gostujuće ekipe Glavina je “proparao” najprije u 13. minuti, da bi Kamešnica do kraja poluvremena poravnala rezultat preko Acića.

Odmah na početku drugog dijela Glavina vraća prednost u 48. minuti, da bi pobjedu potvrdio u 80. svojim trećim golom.

S novom pobjedom ostali su i dalje tri boda iza Klisa četiri kola prije kraja.