NAVIJAČI, IGRAČI, BRANITELJI, SUSJEDI, GOSTI I PRIJATELJI, POSUŠANKE I POSUŠANI: KAD SE NAŠE RUKE SLOŽE, SVE SE MOŽE, SVE SE MOŽE!

25. 05. 2022

U sklopu programa obilježavanja 75-te godišnjice od formiranja i djelovanja Crvenog križa općine Posušje i Dana branitelja općine Posušje, u suradnji sa Klubom navijača „Posušani“, Koordinacijom udruga proisteklih iz Domovinskog rata HVO Herceg-Bosne Posušje i partnerstvu sa HŠK Posušje, organizira se akcija dragovoljnog darivanja krvi.

Akcija će se održati dana 30.05.2022. godine (ponedjeljak) u vremenu od 10,00 do 12,00 sati u novim svlačionicama stadiona Mokri dolac, a provoditi će je medicinska ekipa Transfuzijskog centra Sveučilišne kliničke bolnice Mostar.

Pozivamo navijače, igrače, branitelje, prijatelje i simpatizere HŠK Posušja da se pridruže ovoj plemenitoj akciji Crvenog križa općine Posušje u obilježavanju velikog jubileja, te darivanjem krvi pomognemo bolesnima, povrijeđenima i svima onima kojima će naša darovana krv pomoći u ozdravljenju ili spašavanju života.

Krv mogu darivati osobe s navršenih 18 godina života, a oni koji prvi put daruju krv trebaju ponijeti osobnu iskaznicu ili drugi identifikacijski dokument, a dosadašnji darivatelji trebaju ponijeti iskaznicu dragovoljnog darivatelja.

I KRV SVOJU ZA PLAVO BJELU BOJU!

DARUJ KRV – SPASI ŽIVOT !