NAREDBA KRIZNOG STOŽERA MINISTARSTVA ZDRAVSTVA, RADA I SOCIJALNE SKRBI ŽZH

03. 06. 2020

U cilju zaštite javnog zdravlja stanovništva, Krizni stožer Federalnog ministarstva zdravstva, kao i krizni stožeri županijskih ministarstava zdravstva nastavljaju obavljati svoje aktivnosti sukladno zakonima iz područja zdravstva, kao i procjenama epidemiološke situacije u FBiH. Stoga je Krizni stožer Ministarstva zdravstva, rada i socijalne skrbi na tragu Naredbe Kriznog stožera Federalnog ministarstva zdravstva donio Naredbu s rokom važenja 14 dana.