Najava 24. sjednice Općinskog vijeća

15. 04. 2019

Temeljem članka 50. stavak 1. Poslovnika Općinskog vijeća općine Posušje («Službeni glasnik općine Posušje», broj: 5/08, 9/08, 10/10 i 2/17) sazivam 24. sjednicu Općinskog vijeća. Sjednica će se održati 18.4.2019. godine (četvrtak) s početkom u 9:00 sati u općinskoj vijećnici.

Za sjednicu predlažem sljedeći:

D n e v n i r e d

1. Vijećnička pitanja, primjedbe i prijedlozi
  2. Informacija o radu Policijske uprave Posušje za 2018. godinu
  3. Informacija o radu Službe za zapošljavanje ŽZH podružnica Posušje za 2018. godinu
  4. Izvješća o radu javnih ustanova za 2018. godinu:
    -Centar za socijalni rad Posušje
    -Gradska knjižnica fra Petra Bakule Posušje
    -Dječji vrtić „Bajka“ Posušje
    -„Urbikom“ Posušje
  5. Izvješće o izvršenju Plana prihoda i Programa radova komunalnog gospodarstva za 2018. godinu
  6. Prijedlog Plana prihoda i Programa radova komunalnog gospodarstva za 2019. godinu