MOLITVA I POLAGANJE VIJENCA U SPOMEN NA HRVATSKE BRANITELJE S PODRUČJA OPĆINE POSUŠJE

30. 10. 2020

Povodom nadolazećih blagdana Svih svetih i Dušnog dana, na Trgu hrvatskih branitelja u Posušju molitvom i polaganjem vijenca odana je počast svim poginulim braniteljima, posebice onima s područja općine Posušje.

Vijenac su položili brigadir Zdravko Rezo u ime Oružanih snaga BiH, načelnik Branko Bago i predsjednik Općinskog vijeća Ivan Lončar skupa s predstavnicima udruga proisteklih iz Domovinskog rata s područja općine Posušje, a molitvu je predvodio fra Jozo Hrkać.

Osim sjećanja na Trgu hrvatskih branitelja danas je položen vijenac i zapaljene svijeće na Trgu Ivana Pavla II., kod spomen obilježja skupini Feniks 72.