Lokalni izbori 2020: Obavijest OIP-a osobama koje će glasovati putem mobilnog tima

06. 10. 2020

Federacija Bosne i Hercegovine
Županija Zapadnohercegovačka
OPĆINA POSUŠJE

OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO

Broj: 02-05-6/20
Posušje, 06.10.2020. godine

Predmet: Osobe koje će glasovati putem mobilnog tima, obavijest za građane

Obavještavaju se građani da će Općinsko izborno povjerenstvo formirati mobilni tim za birače koji su vezani za svoje domove zbog starosti, bolesti ili invaliditeta kako bi isti mogli glasovati na Lokalnim izborima 2020. godine.
Stoga Vas pozivamo da nam dostavite podatke o osobama koje su zbog starosti, bolesti ili invaliditeta vezani za svoje domove, a koje bi putem mobilnog tima htjele glasovati na Lokalnim izborima 2020. godine. Podaci koje trebate dostaviti su: ime i prezime, JMBG, punu adresu prebivališta, broj telefona i kopija medicinske dokumentacije o bolesti ili invaliditetu.
Tražene podatke možete dostaviti najkasnije do 13.10.2020. godine na adresu:
Centar za birački popis
Fra Grge Martića 30
88240 Posušje
ili putem telefona 039 685 701

Nakon prikupljenih podataka, Centar za birački popis će obići ove birače kako bi isti potpisali izjavu da žele glasovati putem mobilnog tima.

Predsjednica
Općinskog izbornog povjerenstva