Ljepote Posušja na mostarskom Sajmu

09. 04. 2019

U Slobodnoj zoni “Hercegovina” otvoren je “Međunarodni sajam gospodarstva Mostar 2019”. Zemlja partner je Narodna Republika Kina, a na Sajmu se predstavljaju tvrtke iz tridesetak zemalja. Također, u okviru ovogodišnjeg događaja, održat će se i dvije podsajamske manifestacije- Sajam turizma te Sajam knjige i grafičke industrije, kao i brojne tematske konferencije, forumi i stručni skupovi.

Općina Posušje se također predstavlja na ovom, 22. Međunarodnom sajmu zajedno s cijelom Županijom Zapadnohercegovačkom na zajedničkom štandu u prvom paviljonu. Cilj sudjelovanja je predstavljanje turističkih potencijala, kulturno-povijesnih znamenitosti kao i promotivnih materijala i potencijala našeg gospodarstva. Pored navedenog, posjetiteljima će bit omogućeno putem VR (virtualne tehnologije), odnosno na najmoderniji i tehnološki napredni način, doživjeti ljepote Posušja i cijele Županije Zapadnohercegovačke.

Pozivamo sve zainteresirane da nam budu dragi gosti i dožive s nama ljepote našeg kraja.