Javni poziv za predstavljanje revidirane Strategije razvoja općine Posušje 2019-2023

24. 05. 2019

Općina Posušje,  uz  podršku Projekta integriranog lokanog razvoja (ILDP), Razvojnog programa Ujedinjenih naroda (UNDP) i Švicarske agencije za razvoj i suradnju, realizira proces revidiranja Strategije razvoja općine Posušje.

Cilj ovog Javnog poziva je upoznavanje javnosti i svih zainteresiranih subjekata, stanovništva, te pravnih i fizičkih osoba sa strateškim ciljevima, prioritetima i mjerama o ovom strateškom dokumentu koje su bitne za razvoj općine Posušje.

Sastanak će se održati u petak 31.5.2019. godine u 9,00 sati u općinskoj vijećnici Općine Posušje (zgrada Općine).

Za sastanak se predviđa sljedeći dnevni red:

1. Prezentiranje revidirane Strategije razvoja općine Posušje za razdoblje 2019-2023
  2. Pitanja i komentari

Predviđeno trajanje sastanka: cca 1 sat.

S poštovanjem,

Ured za razvoj