Javni poziv za najam štandova u sklopu manifestacije Božić u Posušju 2021.

23. 11. 2021

Bliži nam se vrijeme zajedništva, veselja i darivanja – vrijeme adventa i Božića. I ove godine Općine Posušje organizira manifestaciju Božić u Posušju, a nadamo se da će te je i Vi obogatiti svojim sudjelovanjem.

Stoga upućujemo Javni poziv za prikupljanje pisanih ponuda o iskazivanju interesa za obavljanje ugostiteljskih, trgovačkih, uslužnih i sličnih djelatnosti na tipskim štandovima tijekom božićnog sajma koji se organizira u sklopu ove manifestacije.

Vrijeme održavanja: od 21.12. do  24.12.2021. na Trgu hrvatskih branitelja.

Na javnoj površini –Trgu hrvatskih branitelja, postavit će se tipski drveni štandovi ovisno o iskazanom interesu

– Sa zainteresiranim ponuditeljima sklopit će se ugovor o sudjelovanju u manifestaciji Božić u Posušju 2021.

– Štandovi za zainteresirane izlagače neće se naplaćivati

– Općina Posušje snosi troškove postavljanja, elektrifikacije i ostalih energenata, sukladno djelatnostima zainteresiranih ponuditelja.

– U slučaju većeg interesa od broja štandova, organizator zadržava pravo na izbor izlagača.

-Pri odabiru izlagača, organizator će se voditi sljedećim kriterijima:

mjesto obavljanja djelatnosti (prednost kandidatima s područjima općine Posušje)

vrsta proizvoda (prikladniji uz tematski događaj imaju prednost)

-Točna satnica održavanja sajma će se odrediti naknadno

-Dio prihoda donirat će se u humanitarne svrhe

Način podnošenja prijava:

Prijave se dostavljaju putem elektronske pošte: opcina.posusje.gs@tel.net.ba ili na portu Općine Posušje

Javni poziv je otvoren do 3.12.2021.

Prijavni obrazac možete preuzeti s: