Groblje Mira na Bilama: Zbog velikog interesa produljen rok za uplate za postavljanje križeva do 15.7.

04. 07. 2022

Na memorijalnom groblju Mira na Bilima će za obilježavanje Europskog dana sjećanja na žrtve totalitarnih režima biti postavljeni i križevi za žrtve s područja općine Posušje.

Iako je prvotno rok za uplate bio do kraja lipnja, zbog velikog interesa žitelja do 15. srpnja moguće izvršiti uplatu za spomen križ koji će biti blagoslovljen na ovogodišnjem obilježavanju Europskog dana sjećanja 23. kolovoza 2022.

Pozivamo Posušane, koji bi htjeli da se križ za njihove najmilije blagoslovi tijekom ovogodišnjeg Europskog dana sjećanja na žrtve totalitarnih režima, da uplate predviđeni novčani iznos za postavljanje križa do kraja lipnja.

Sve informacije o postavljanju križeva i načinu uplate predviđenih novčanih sredstava možete dobiti u prostorijama Općine Posušje, ili na poveznicama:

www.grobljemira.info