Apel: poštujte pravila plakatiranja, ne nagrđujte javne površine!

28. 09. 2022

S obzirom na učestaliju pojavu plakatiranja u općini Posušje na neprikladnim mjestima, pogotovo u predizborno vrijeme, ovim putem podsjećamo kako se plakati i druge objave mogu se isticati samo na za to predviđenim površinama: oglasnim ili reklamnim pločama, oglasnim stupovima, oglasnim ormarićima i panoima.

Zabranjeno je isticanje navedenih oglasnih materijala na primjerice stablima drveća, stupovima javne rasvjete, ugrađenim konzolama za isticanje zastava ili na vertikalnoj prometnoj signalizaciji. Apeliramo na sve one koji vrše plakatiranje da se pridržavaju ovog naputka, kako bi gradske površine bile urednije, ali i kako bi izbjegli visoke novčane kazne!