75 godina Crvenog križa općine Posušje

16. 06. 2022

Svečano je obilježena 75-ta obljetnica utemeljenja i djelovanja Crvenog križa općine Posušje i proslavljen Svjetski dan dragovoljnih darivatelja krvi.
I ovim putem čestitamo i izražavamo zahvalnost Crvenom križu općine Posušje za predanost i posvećenost u provođenju njegove humanitarne misije.
Također, veliku zahvalnost i poštovanje iskazujemo dragovoljnim darivateljima krvi za njihovu plemenitost i humanost, jer jedini lijek koji se ne može kupiti u ljekarnama je krv, a izvor toga lijeka su upravo dragovoljni darivatelji.