Proslavljen Treći festival hercegovačkih Frama u Posušju

23. 05. 2017

20. svibnja u Posušju je održan Treći festival hercegovačkih Frama pod geslom „Tu sam da Te slavim“. Ovaj uistinu poseban i radostan događaj protekao je u izvrsnu ozračju te su hercegovački framaši zajedničkom pjesmom i druženjem proslavili Boga na najljepši mogući način.

Sam događaj započeo je euharistijskim slavljem u kripti nove crkve, te potom nastavio u Gradskoj športskoj dvorani gdje se i održao ovaj Festival. Zaista je bilo lijepo vidjeti mnoštvo mladih, uz nekolicinu roditelja i ostalih ljubitelja ovakvih događanja.

Organizator zahvaljuje framama Čerin, Drinovci, Gorica-Sovići, Gradnići, Humac, Kočerin, Međugorje, Mostar, Posušje, Posuški Gradac, Široki Brijeg, Tomislavgrad i Vitina na lijepu pjevanju. Također zahvaljuju svim gostima i posjetiteljima na dolasku i uveličavanju ovog Festivala.