POZIV ZA PRIJAVU ŠTETE OD PRIRODNE NEPOGODE OD NISKIH TEMPERATURA-MRAZ

10. 05. 2017

Temeljem Odluke o proglašenju nastanka stanja prirodne nepogode od niskih temperatura-mraza od 19.04. do 22.04.2017. godine na području općine Posušje, koju je donio općinski načelnik na prijedlog Stožera civilne zaštite općine Posušje, Povjerenstvo za procjenu šteta općine Posušje, upućuje

POZIV

ZA PRIJAVU ŠTETE OD PRIRODNE NEPOGODE OD NISKIH TEMPERATURA-MRAZ

Pozivaju se građani koji imaju šteta od prirodne nepogode od niskih temperatura-mraz, na poljoprivrednim dobrima, da štetu prijave počevši od 11.05.2017. godine, pa najkasnije do 19.05.2017. godine.

Šteta se prijavljuje na obrascu PR-Š kojeg možete dobiti u zgradi Općine Posušje, ured 112 te će se isti popunjen od strane podnositelja prijave, dostaviti Povjerenstvu za procjenu šteta.

Uz obrazac treba dostaviti i posjedovni list parcele na kome se nalaze poljoprivredna dobra, a koji će se besplatno izdavati od strane nadležne općinske službe.

POVJERENSTVO ZA

PROCJENU ŠTETA OPĆINE POSUŠJE