Održan IV. Festival hercegovačkih Frama

14. 05. 2018

U subotu 13. svibnja u Gradskoj športskoj dvorani u Posušju održan je IV. Festival hercegovačkih Frama pod geslom “Tvoje ime slavimo”.

Na festivalu je nastupilo 10 Frama: Čitluk, Drinovci, Gorica-Sovići, Gradnići, Međugorje, Mostar, Posuški Gradac, Široki Brijeg, Tomislavgrad te Posušje. Festival je započeo misnim slavljem u 18 sati koje je predvodio fra Ivan Penavić, a poslije sv. mise uputili smo se u dvoranu. Zaista je bilo lijepo vidjeti mnoštvo mladih kako pjeva i slavi Krista.

Nakon nastupa pet Frama, kao gost iznenađenja nastupio je fra Zvonimir Pavičić koji je svojim izvedbama uljepšao ovaj događaj. Po završetku festivala svoje smo druženje nastavili u Maloj športskoj dvorani zajedničkim domjenkom. Ovaj uistinu poseban i radostan događaj protekao je u izvrsnu ozračju. S nadom da će se ovakvo druženje dogoditi i sljedeće godine zahvaljujemo svim Framama te ostalim gostima na dolasku i uljepšavanju ovog slavlja.

Frama-posusje.com