Obavijest poljoprivrednicima, prerađivačima i otkupljivačima – poziv na popunjavanje anketnog upitnika

25. 08. 2017

Služba za gospodarstvo, obnovu i razvitak općine Posušje, po dopisu Ministarstva gospodarstva ŽZH, je zadužena prikupiti informacije o investicijama u Poljoprivrednom sektoru u periodu od 2012. – 2017. godine. Poljoprivredni sektor poljoprivrede obuhvaća, ne samo primarnu proizvodnju nego i otkup, skladištenje i preradu poljoprivrednih proizvoda.

Informacije se prikupljaju popunjavanjem Anketnog upitnika o investicijskim projektima u sektoru poljoprivrede za razdoblje od 2012. -2017. godine.

Obavještavamo sve one  koji su u navedenom periodu investirali u sektoru poljoprivrede da popune upitnik i dostave ga  u odjel poljoprivrede općine Posušje. (Upitnik možete dobiti u uredu broj 109a, a nalazi se i na Web stranici Federalnog ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva (FMPVŠ)).

Popunjene upitnike dužni smo dostaviti Ministarstvu gospodarstva ŽZH do 15.9.2017. godine te molimo da se pridržavate navedenog roka.

Sve informacije o popunjavanju upitnika možete dobiti na broj telefona:

685-722.

Služba za gospodarstvo, obnovu, razvitak

Odjel za poljoprivredu