Action See projekt za bolju komunikaciju mjesnih zajednica i lokalnog stanovništva

07. 02. 2018

Danas je u Posušju upriličena primopredaja oglasnih ploča namijenjenim mjesnim zajednicama u općini Posušje.

Dio je ovo projekta Action SEE  kojeg provodi Centar za građansku suradnju uz financijsku podršku Europske unije. Oglasne ploče, uz dodjelu aplikantima iz naše općine, bit će dodijeljene i mjesnim zajednicama s područja općine Drvar, Livno, Tomislavgrad, Grude i Čapljina.

Cilj projekta je uspostavljanje kvalitetnije komunikacije između MZ i lokalnog stanovništva, te osiguravanje boljeg funkcioniranja mjesnih zajednica.

Centru za građansku suradnju, u razdoblju od mjesec dana, dostavljeno je ukupno 27 popunjenih aplikacija, a same oglasne ploče su dodijeljene sljedećim mjesnim zajednicama:

OPĆINA DRVAR

1. MZ Zaglavica