JAVNI POZIV za prijem djelatnika za realizaciju Program javnih radova na području općine Posušje za 2018. godinu

26. 07. 2018

OPĆINSKI NAČELNIK
Broj: 01-521/18
Posušje, 26.07.2018. godine

Temeljem članka 38. Statuta općine Posušje („Službeni glasnik općine Posušje“, broj 1/08, 8/08, 2/10 i 1/17), Općinski načelnik općine Posušje, objavljuje

za prijem djelatnika za realizaciju Program javnih radova na
području općine Posušje za 2018. godinu

Općina Posušje vrši prijem djelatnika za realizaciju Program javnih radova na području općine Posušje za 2018. godinu.

Ukupan broj djelatnika koji se primaju iznosi 6 (šest).
Djelatnici se primaju na određeno vremensko razdoblje sukladno potrebama za izvođenje javnih radova, a najduže 12 (dvanaest) mjeseci.
Na javnom pozivu mogu konkurirati osobe koje se nalaze na evidenciji Službe za zapošljavanje ŽZH, Podružnica Posušje, bez obzira na završenu razinu obrazovanja.
Prijave na javni poziv trebaju sadržavati:
• prijavu kandidata na obrascu koji se nalazi u prilogu ovog javnog poziva;
• uvjerenje o statusu nezaposlenosti od Službe za zapošljavanje ŽZH, Podružnica Posušje.

Prijave slati poštom u zatvorenoj omotnici na adresu: Općina Posušje, Fra Grge Martića 30, 88240 Posušje, s naznakom „Prijava na javni poziv za prijem djelatnika za realizaciju Program javnih radova na području općine Posušje za 2018. godinu“ „Ne otvarati“ ili predati izravno na protokol općine Posušje.

Napomena: Izabrani kandidati će prije zaključenja ugovora biti dužni dostaviti potvrdu o radnoj sposobnosti.

Izbor će se izvršiti između kandidata koji ispunjavaju uvjete Javnog poziva. Kandidati koji budu odabrani, kao i ostali kandidati, će biti obaviješteni o odabiru.
Sve dodatne informacije mogu se dobiti na broju telefona 039/681-035, fax: 039/681-041, e-mail: opcina.posusje.gs@tel.net.ba ili u prostorijama općine Posušje.

Poziv ostaje otvoren 7 (sedam) dana od dana objave.

Zakašnjele, nepotpune i neuredne prijave neće se razmatrati.

Općinski načelnik

_________________ Branko Bago