Treći javni poziv za dostavu projektnih prijedloga za korištenje sredstava Challenge fonda

Otvoren je treći javni poziv za dostavu projektnih prijedloga za korištenje sredstava Challenge fonda.  Link na stranicu Challenge to change gdje možete preuzeti Javni poziv je  http://c2c.ba/bs/pozivi/3-javni-poziv-za-dostavu-projektnih-prijedloga-za-koristenje-sredstava-challenge-fonda/4   Ured Vlade za europske integracije/Office of the Government for European Integration Županija Pročitaj više…

Objavljeno: Urednik prije

Proslava Dana Županije Zapadnohercegovačke i HZHB

Danas je u Širokom Brijegu proslavljen Dan Županije Zapadnohercegovačke i Dan Hrvatske zajednice Herceg Bosne. Nakon polaganja vijenaca na Trgu žrtava rata u širokobriješkom kinu Borak uslijedila je i svečana sjednica Skupštine Županije Zapadnohercegovačke. Na ceremoniji obilježavanja našli su se hrvatski Pročitaj više…

Objavljeno: Urednik prije